Désolé, cet article est seulement disponible en Polski, English et Deutsch.

Obrazy do Salonu Abstrakcja 

24-KARATOWE ZŁOTO

Obrazy Nowoczesne

 

Obrazy do salonu Abstrakcja, czyli unikatowe ozdoby na ścianę – Odkryj Elegancki Wystrój Wnętrz.

 

unikatowe obrazy nowoczesne do salonu glamour, obrazy na ścianę, obrazy na płótnie, lazurowe wybrzeże, sztuka współczesna, galeria sztuki

 

Spis treści:

  1. Opis kolekcji
  2. Symbolika kwadratu
  3. Magia złota – akcenty i eleganckie dodatki w wystroju wnętrz Glamour

 


 

Czy chcesz w swoim domu wzmocnić energię dobrobytu i obfitości? Złoto jest symbolem wartości wyższych od pieniędzy. Stworzone przeze mnie obrazy nowoczesne, wykonane są na płótnie, z użyciem metali szlachetnych, które stanowią idealne rozwiązanie dla najbardziej wymagających osób. Jeśli szukasz eleganckich akcentów na ścianę, kolekcja unikatowych obrazów, z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

 

ZŁOTE OBRAZY

 

1. Opis kolekcji – technika naturalna z użyciem płatków złota i srebra na płótnie

 

Obrazy nowoczesne mojego autorstwa, to elegancka forma abstrakcji geometrycznej, która doskonale wpisuje się w salon glamour. Kolekcja obrazów na płótnie z użyciem metali szlachetnych, wysokokaratowych płatków złota, srebra i platyny, nadają im wyjątkowego blasku i ekskluzywnego charakteru. Unikatowe dzieła są nie tylko ozdobą na ścianę, ale również odzwierciedlają moją filozofię sensu i celu istnienia.
Za pomocą medytacji i sprawdzonych metod, osiągam głębsze zrozumienie świata, a moja twórczość artystyczna jest rezultatem tego procesu.

Głównie korzystam z techniki naturalnej tempery jajowej, która ma długą historię sięgającą starożytności. W moim atelier tworzę obrazy ze złotem w płatkach, srebrem oraz od niedawna również z platyną. Czasami sięgam także po złoto mineralne w postaci pudru, takie jak « złoto gwiazd », o najwyższej trwałości i świetlistości. Z kolei będąc zafascynowana różnorodnością struktur na obrazie, w moich abstrakcjach używam betonu i zapraw. W efekcie końcowym, nadaję im matowe wykończenie naturalnym werniksem damarowym, co powoduje ciekawy kontrast z blaskiem metali szlachetnych.

Abstrakcja geometryczna

 

2. Symbolika kwadratu

 

Kwadrat, jako figura geometryczna, reprezentuje wartości takie jak porządek, równość, prawda, mądrość i sprawiedliwość. Jest również symbolem czterech punktów kardynalnych, czyli czterech pór roku i czterech żywiołów. Plac na planie kwadratu jest doskonałą zamkniętą przestrzenią, symbolizującą harmonię. Przede wszystkim kwadrat kojarzy się z wewnętrznym światem człowieka oraz ziemią, a jego obecność uspokaja, równoważy i koncentruje siłę życiową.

 

Złote dodatki do salonu Glamour

 

3. Magia złota – akcenty i eleganckie dodatki w wystroju wnętrz

 

Posiadanie unikatowego dzieła sztuki to inwestycja, która może wnieść do domu pewną wartość. Nie musi to być kolekcjonerstwo, ale styl życia.
Złoto symbolizuje dobrobyt i szczęście, a szlachetne metale, jako złote i srebrne akcenty, emanują wyjątkową energią, która ożywia przestrzeń, nadając jej wyjątkowy charakter. Dlatego złote obrazy na płótnie, nie tylko urozmaicą Twoje wnętrze, ale również stworzą harmonijną atmosferę.24-karatowe Złoto

Obrazy do Salonu Abstrakcja

WYRAZ ELEGANCJI I LUKSUSU

 Podsumowanie


Zapraszam do mojego unikatowego świata sztuki, w którym dzieła wzbogacone są złotymi oraz srebrnymi metalami szlachetnymi. Inspirujące ozdoby stanowią idealne rozwiązanie, jako eleganckie dodatki do wnętrz, a także wyraz moich głębokich przemyśleń o życiu i sztuce. Jeśli marzysz o niezwykłej dekoracji do salonu, zanurz się w atmosferze mojej sztuki, i poczuj, bo może właśnie królewski metal, którym włada słońce, symbol władzy i powodzenia w finansach, spełni Twoje oczekiwania.


——
Wszelkie materiały (zdjęcia, treści, teksty, ilustracje, itp.) przedstawione na: facebook.com/adriana.plucha, facebook.com/adriana.plucha.art.fashion, a także instagram.com/adriana.plucha, w obrębie domeny: adrianaplucha.com są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).
Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.
________

 

>> Moja Biografia <<

__________

 

>> ZŁote Obrazy <<

dla Niej

__________

 

>> Akt Kobiecy Obraz Olejny <<

 


 

OBRAZY DO SALONU ABSTRAKCJA