Désolé, cet article est seulement disponible en Polski, English et Deutsch.


 

RZEŹBA do WNĘTRZ

 

Esencja natury, czyli rzeźba do wnętrz, to kontynuacja kolekcji złotych obrazów pt. « OGRODY ŚWIATA » a także nowoczesnych OBRAZÓW ABSTRAKCYJNYCH, z użyciem wysokokaratowego złota w płatkach. Złote płatki, kamień i drewno, to symfonia natury wniesiona do eleganckich wnętrz. Spotkanie rzeźby z abstrakcją, czyli połączenie artystycznej ekspresji. Przede wszystkim rzeźba w połączeniu ze złotem nada wnętrzu blasku i wytworności. Projektując rzeźbę, mam na celu wyeksponowanie jej naturalnych walorów, czyli istoty piękna.

Wiodącym trendem wnętrz jest kamień naturalny, drewno i minimalizm w rzeźbie, łączenie złota z bielą, zielenią oraz z barwami ziemi, a także z odcieniami niebieskiego. Czerń również jest imponująca, jako delikatny akcent. Warto podkreślić ją eleganckimi i błyszczącymi dodatkami, rozświetlając swoją przestrzeń.

Rzeźby do wnętrz tworzę w wyjątkowych chwilach natchnienia, jako ujście dla emocji i wyobraźni. Są to głównie rzeźby nieprzedstawiające, abstrakcyjne. Pomysły najpierw przelewam na papier, a efekt końcowy jest wynikiem eksperymentu. Pracuję z drewnem, kamieniem, szkłem, naturalną żywicą oraz gliną.

 

Rzeźba do Wnętrz